To trzeba zobaczyć Wiśle

Nasze miejsca

Miejsc godnych uwagi w Wiśle jest bardzo dużo. My skupiliśmy się głównie na tych, które na nas i naszych dzieciach robią największe wrażenie.
Oczywiście Skocznia Adasia Małysza (uwielbiamy Cię Mistrzu:)). Znajduje się w Wiśle Malince. Na górę można wyjechać kolejką. Gdy stanęłam na górze i zobaczyłam dłuuuuuuugi zjazd i charakterystyczny próg – padłam. Nigdy w życiu nie odważyłabym się skoczyć. Chylę czoła.
Jak już zobaczycie skocznię, to koniecznie muzeum Adama Małysza (jest na Oazie). Jak to zobaczycie, to z pewnością powiecie, że Mistrz jest tylko jeden:)

Kaskady Rodła. Piękna trasa wzdłuż urokliwych wodospadów położonych na Białej Wisełce. Lubimy te miejsca. Szczególnie polecamy na dłuższy spacer (trasa biegnie na Baranią).

Wiadukt kolejowy w Łabajowie. Pewnie pomyślisz, co ciekawego może być w wiadukcie kolejowym? Sami nie wiemy, ale robi niesamowite wrażenie. Biorąc pod uwagę jego wysokość (25 m), długość (120 m) i czas powstania (1931-1933) oraz urokliwą lokalizację nie pozostaje Ci nic innego jak tylko go zobaczyć. Daj nam znać, czy zrobił na Tobie wrażenie.

Godne polecenia są również: Muzeum Beskidzkie, Zameczek Prezydenta RP, Zabytkowy Park Przygód. Szczegółów szukaj na wisla.pl

Masz ochotę wpaść do Wisły?
Tak, rezerwuję!