Regulamin Apartamentów Szuflandia

Regulamin

Kochani Goście,

Apartamenty Szuflandia stworzone zostały abyście mogli wypocząć na łonie natury i delektować się pięknymi górskimi widokami. Niestety nie oferujemy miejsc na głośne aktywności i huczne zabawy. Dlatego prosimy o rozsądne dokonywanie rezerwacji abyście Państwo byli zadowoleni z pobytu u nas.

Rezerwacja

 1. Dokonanie rezerwacji równoznaczne jest z akceptacją postanowień niniejszego regulaminu.
 2. Rezerwacje dokonywane mogą być telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem portali rezerwacyjnych. Ceny poszczególnych apartamentów są ruchome. Uzależnione od dnia tygodnia oraz sezonu.
 3. Wszystkie rezerwacje wymagają wpłaty zadatku w wysokości 30% łącznej kwoty pobytu. Zadatek należy wpłacić w terminie 3 dni od dnia dokonania rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku, rezerwacja zostaje anulowana. W niektórych okresach dokonywane rezerwacje wymagać będą wpłaty pełnej kwoty pobytu.
 4. Rezerwacje można anulować bezkosztowo w terminie 14 dni przed planowanym przyjazdem. W innym przypadku zadatek nie podlega zwrotowi.

Przyjazd

 1. Apartament wynajmowany jest na doby hotelowe. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 16.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzinie 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Życzenie zmiany godzin przyjazdu i wyjazdu należy zgłosić telefonicznie. Postaramy się spełnić Państwa prośby w miarę naszych możliwości.
 3. Zameldowanie odbywa się na podstawie dokumentu tożsamości.
 4. Płatność za pobyt pobierana jest gotówką w dniu przyjazdu w trakcie zameldowania pomniejszona o wpłacony zadatek.
 5. Obsługa apartamentu wprowadza Gości do wynajętego apartamentu oraz przekazuje wszystkie informacje dotyczące wyposażenia w nim się znajdującego.
 6. Niezgłoszenie uwag co do stanu technicznego i porządkowego w momencie wprowadzenia równoznaczne jest z tym, że apartament został oddany do użytku w stanie nie budzącym zastrzeżeń.

Pobyt

 1. W trosce o dobry wypoczynek naszych Gości na terenie Apartamentów Szuflandia obowiązuje cisza nocna w godzinach: 22.00-6.00.
 2. Na terenie Apartamentów Szuflandia mogą przebywać osoby zameldowane. Goście chcący odwiedzić osoby zameldowane muszą uzyskać zgodę właściciela Apartamentów Szuflandia. Pobyt gości jest możliwy wyłącznie do godziny 21.00
 3. W apartamentach oraz na tarasach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz wyrobów tytoniowych. W przypadku złamania powyższego zakazu Gość zostanie obciążony kosztami czyszczenia apartamentu w kwocie 400 zł.
 4. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia apartamentu oraz zniszczenia przedmiotów wyposażenia powstałych wskutek przyczyn leżących po stronie Gościa lub osób go odwiedzających Gość ponosi pełną odpowiedzialność materialną oraz prawną.
 5. Z uwagi na konstrukcję apartamentów oraz względy bezpieczeństwa pożarowego zabronione jest używanie jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową niebędących wyposażeniem apartamentów. Dopuszcza się używanie ładowarek oraz zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.
 6. W sezonie zimowym obsługa apartamentu ma prawo, po uprzednim poiformowaniu Gościa, do wejścia na teren apartamentu by z tarasów usunąć zalegający śnieg.
 7. Rzeczy pozostawione przez Gościa, po jego wyjeździe, zostaną odesłane na jego koszt, pod wskazany adres. W przypadku braku podania adresu, rzeczy zostaną przechowane stosownie do przepisów o rzeczach zagubionych lub znalezionych.
 8. Niestety nie przyjmujemy zwierząt domowych.
 9. W przypadku naruszenia postanowień regulaminu obsługa apartamentu może odmówić dalszego świadczenia usług osobie, która je narusza. Skrócenie pobytu Gością z przyczyn leżących po jego stronie nie obliguje obsługi apartamentu do zwrotu kosztów niewykorzystanych dób.